Wybrane przez profesjonalistów
Migliorcane Professional przyjmuje nową nazwę, ale zachowuje niezwykle wysoką jakość produktów, tworzonych z wyselekcjonowanych surowców, a teraz zamkniętych w eleganckich nowych opakowaniach. Odkryj ogromną różnorodność smaków, formatów i specyficznych cech żywieniowych, aby zapewnić dobre samopoczucie psom i kotom.

Znajdź odpowiedni produkt dla swojego pupila

Karma dla Psów Morando Professional

Odpowiednio dobrana karma dla psów to jeden z najważniejszych elementów opieki na tymi zwierzętami. Podczas zakupów pod uwagę należy wziąć przede wszystkim wiek pupila oraz jego indywidualne potrzeby oraz skład pożywienia. Wysokiej jakości karmy dla psów Morando Professional to produkty powstające z najlepszych surowców. Wśród nich znaleźć można propozycje skomponowane z myślą o różnych zwierzętach, jak np. karma dla seniorów psów czy karma dla szczeniaków. Są dostępne w różnych formach oraz smakach, dlatego każdy właściciel czworonoga wybierze coś odpowiedniego dla swojego pupila.

Karmy dla Dużych i Małych Psów

Pożywienie dla czworonoga powinno być wybierane również z myślą o potrzebach, jakie wynikają z jego budowy ciała. Sucha karma dla małych psów nie tylko zapewnia zwierzęciu wszystkie niezbędne substancje odżywcze, ale też składa się z niewielkich i przez to łatwych do pogryzienia granulek. Karma dla małych psów cechuje się ponadto lekkostrawnością. Z kolei karma dla dużych psów powinna być skomponowana w taki sposób, aby ograniczyć ryzyko wystąpienia otyłości oraz skrętu żołądka, do których zwierzęta te mają tendencję. Ponieważ zazwyczaj jedzą łapczywie, ważna jest też konsystencja – karma dla dużych psów ma większe granulki, co zapobiega połykaniu ich w całości.

Karma dla Szczeniaków i Psów Seniorów

Czym różni się karma dla szczeniaków od pożywienia dla zwierząt dorosłych lub w podeszłym wieku? Przede wszystkim proporcjami składników odżywczych. Zarówno mokra, jak i sucha karma dla szczeniaków powinna dostarczać pupilowi substancje zapewniające odpowiedni dużo energii i prawidłowy wzrost. Z kolei karma dla seniorów psów musi być mniej kaloryczna ze względu na wolniejszy metabolizm. Jest to ważne, aby nie dopuścić do otyłości prowadzącej m.in. do większego obciążenia stawów oraz wyższego ryzyka wystąpienia cukrzycy i nowotworów. Wysokiej jakości karma dla starszych psów dostarcza ponadto witaminy i minerały, które wspierają odporność czworonoga w podeszłym wieku.

Mokra i Sucha Karma dla Psów i Szczeniaków

Właściciele czworonogów wybierający karmy dla psów mogą zdecydować się na pożywienie w postaci suchych granulek bądź kawałków mięsa zamkniętych np. w puszkach. Czym się różnią? Sucha karma dla psów jest bardziej kaloryczna, a przy tym trwała i łatwiejsza w przechowywaniu, sprzyja też usuwaniu osadu nazębnego. Mokra karma dla psów zawiera znacznie więcej wody, ale mniej kalorii w takiej samej objętościowo porcji i trzeba ją po otwarciu zużyć w krótkim czasie. Jest odpowiednia dla zwierzaków mających problemy z gryzieniem, a więc sprawdzi się np. jako karma dla starszych psów lub czworonogów z chorobami dziąseł. Mokra karma dla szczeniaków i psów dorosłych pakowana jest w puszki oraz aluminiowe tacki, dzięki czemu można wybrać pojemność dostosowaną do potrzeb konkretnego zwierzaka.

Kup Karmy dla Psów z Serii Professional!

Wysokiej jakości karmy dla psów Morando Professional to idealny wybór, jeśli szukasz pożywienia z najlepszych surowców. Zarówno sucha, jak i mokra karma dla psów tej marki nie zawiera barwników ani sztucznych konserwantów. Linia składa się z produktów przeznaczonych dla zwierząt różnych ras i o specyficznych potrzebach żywieniowych, jak np. sucha karma dla małych psów, mokra karma dla szczeniaków, karmy dla psów bez kurczaka czy mokra karma dla psów w podeszłym wieku. Gdzie kupić karmy dla psów Morando Professional? Znajdziesz je stacjonarnie oraz w dobrych internetowych sklepach zoologicznych