Wybrane przez profesjonalistów
Migliorcane Professional przyjmuje nową nazwę, ale zachowuje niezwykle wysoką jakość produktów, tworzonych z wyselekcjonowanych surowców, a teraz zamkniętych w eleganckich nowych opakowaniach. Odkryj ogromną różnorodność smaków, formatów i specyficznych cech żywieniowych, aby zapewnić dobre samopoczucie psom i kotom.

Znajdź odpowiedni produkt dla swojego pupila

Karma dla Kotów Morando Professional

Szukasz wysokiej jakości karmy dla kotów? Morando Professional z pewnością będzie odpowiednią propozycją dla każdego właściciela, któremu zależy na jakości podawanego pupilowi pożywienia. Zarówno mokra, jak i sucha karma dla kotów tej włoskiej firmy powstaje z najlepszych surowców i nie zawiera barwników ani konserwantów. Linia Morando Professional obejmuje karmy dla kotów dorosłych, a także karmy dla młodych kotów i zwierząt w podeszłym wieku. Każdy właściciel mruczącego pupila znajdzie więc propozycję pod względem składników odpowiednią dla swojego ulubieńca.

Sucha i Mokra Karma dla Kotów

Karmy dla kotów można podzielić na pożywienie mokre i suche. Mokra karma dla kociąt i zwierząt dorosłych zawiera dużo wilgoci, jest mniej kaloryczna i łatwa do pogryzienia, a przy tym uznawana za bardziej smakowitą. Może być więc dobrą propozycją dla wybrednych pupili, sprawdzi się też jako podstawowa karma dla kociąt lub zwierzaków mających problemy z gryzieniem. Sucha karma dla kotów jest bardziej trwała i kaloryczna ze względu na małą zawartość wody. Można ją przechowywać przez dłuższy czas, a gryzienie granulek pomaga zwierzakowi pozbyć się osadu nazębnego. Karma dla kotów mokra i sucha dostępna jest w wielu smakach. Linia Professional ponadto obejmuje produkty o różnych pojemnościach.

Karma dla kotów seniorów

Chociaż przez całe życie podstawę diety kotów powinno stanowić mięso, warto zadbać o pożywienie dostosowane do kondycji czy stanu zdrowia zwierzęcia. Morando Professional to karmy dla kotów w różnym wieku i o zróżnicowanych potrzebach żywieniowych. Starsze zwierzęta mają wolniejszy metabolizm, a co za tym idzie – tendencję do nadwagi. Karmy dla kotów seniorów mają zazwyczaj mniej białka niż np. karma dla kotów mokra przeznaczona dla młodszych zwierząt. Dodatki w postaci witamin, tłuszczów oraz kwasów Omega-3 i Omega-6 w odpowiednich proporcjach zapewniają dobre samopoczucie i pozwalają zadbać o sierść pupila. A jaki rodzaj pożywienia wybrać? Karma dla kotów mokra jest łatwiejsza do pogryzienia i mniej kaloryczna. Specjalna karma sucha dla kotów seniorów z kolei jest wygodniejsza w podawaniu i przechowywaniu, a jeśli pupil jest przyzwyczajony do jedzenia granulek, nie ma potrzeby jej zmieniać.

Mokra i Sucha Karma dla Kociąt

Karma dla młodych kotów również różni się nieco od tej przeznaczonej dla starszych zwierząt, ponieważ musi dostarczyć w odpowiednich proporcjach składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju malucha. Zarówno sucha, jak i mokra karma dla kociąt zawiera więcej białka i tłuszczu niż karmy dla kotów dorosłych. Wynika to z większego zapotrzebowania na te składniki, które dostarczają budulca rosnącemu organizmowi oraz dużą ilość energii. Oczywiście karma dla młodych kotów powinna też być łatwa do pogryzienia dla malucha. Właśnie dlatego sucha karma dla kociąt zwykle ma mniejsze granulki.

Kup Karmy dla Kotów z Serii Professional!

Szukasz wysokiej jakości pożywienia dla swojego pupila? Mokra i sucha karma dla kota Morando Professional to produkty powstające z najlepszych surowców, wśród których znajdziesz propozycje dla zwierząt o różnych potrzebach, jak karma dla młodych kotów oraz dorosłych czworonogów i seniorów. Są dostępne w wielu smakach, dlatego każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla swojego pupila. Ne wiesz gdzie kupić karmę Morando Professional? Znajdziesz ją w dobrych sklepach zoologicznych – stacjonarnych i online.